Jak fungují Fajne sklady?

Jsme dva kluci, co se rozhodli po vzoru americké „Války skladů“ přinést tento koncept až k Nám do Frýdku-Místku.

 

Naše skladovací kontejnery můžete využít na sezónní věci, jako jsou lyže, kola, pneumatiky, střešní boxy nebo třeba kožich po babičce, který nosíte jen v zimě. V případě stěhování jsou naše sklady ideálním místem, kde můžete na libovolnou dobu uložit vše potřebné. Využijte naše služby i v případě, že Vás vyhodí drahá polovička z domu. Ale pozor! Ne, abyste se nám tam nastěhovali! V neposlední řadě nabízíme skladovací prostory i firmám, které potřebují nárazově nebo trvale řešit, kam uložit svůj inventář, ať už sezónně nebo po celý rok.

 

My tady máme uložen náš sen o obchodu s akvaristikou :-).

Vyberte si velikost kontejneru

6,6m²

Fajně malý

 • DélkaDélka
  3m
 • VýškaVýška
  2,2m
 • ŠířkaŠířka
  2,2m

Nevíte, kam dát kožich po babičce, nebo domeček pro panenky, který schováváte pro prvorozeného syna? To vše, a mnohem víc, vejde do fajně malého kontejneru. Váš osobní prostor u nás.

od 60 Kč/den Poptat
8,8m²

Fajny

 • DélkaDélka
  4m
 • VýškaVýška
  2,2m
 • ŠířkaŠířka
  2,2m

Tak tohle je velikost, přímo stvořená na vystěhování hnízdečka lásky, když Vás stará kopne tam kam slunce nesvítí. Stejně jste se spolu tlačili na 40m2. Psst.. a vejde to i s Jejím nábytkem. Nejlepší volba při stěhování.

od 76 Kč/den Poptat
13,2m²

Nejfajnovější

 • DélkaDélka
  6m
 • VýškaVýška
  2,2m
 • ŠířkaŠířka
  2,2m

Tak tohle, už je ale pan kontejner pro náročné. Kožich i hnízdečko už máte vedle a teď přichází řada na ten e-shop s vybavením pro akvaristiku. 50-ti litrových jich tady vejde až 580. Rybičky prosím nechte plavat v Ostravici. Ideální pro inventář vašeho podnikání.

od 126 Kč/den Poptat

Proč si vybrat Fajne sklady?

Zabezpečení

Celý areál Fajnych skladů je hlídán 24/7 ultra špičkovým kamerovým systémem a sensory pohybu. Kdyby se mělo stéblo pohnout, naši lidé o tom budou vědět

Přístupnost

Na místo se dostanete každou hodinu každého dne, pomocí vlastního přístupového ovládání k hlavní bráně a klíčům ke kontejneru

Pojištění

Obsah každého kontejneru je pojištěn, pro případ živelné pohromy a odcizení. S námi můžete v noci v klidu spát. O vaše věci je u nás postaráno.

Flexibilní pronájem

Potřebuje kontejner na týden? Není problém. Potřebujete jej na měsíc? To je taky v cajku. V případě, že potřebujete prodloužit pronájem, stačí se domluvit na konkrétních podmínkách.